Specjalista ds. marketingu i sprzedaży

Novativo

Gdynia, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Naszymi klientami są sklepy internetowe, którym pomagamy zwiększać sprzedaż, poprzez dostarczanie narzędzia (programu) pomagającego ustalać ceny w sklepie na podstawie danych o cenach konkurencji.

Do zadań zatrudnionej osoby należeć będzie:

  • przygotowywanie dokumentów promocyjnych na temat narzędzia
  • tworzenie materiałów video (tutoriali i screencastów) pokazujących jak korzystać z narzędzia i publikowanie ich w internecie (YouTube)
  • uczestniczenie w dyskusjach i publikowanie wpisów na forach internetowych
  • tworzenie informacji prasowych na temat narzędzia i rozsyłanie ich do bazy dziennikarzy
  • prowadzenie strony internetowej
  • prowadzenie bloga
  • pisanie newslettera o sposobach wykorzystania narzędzia w pracy sklepu oraz nowościach w programie
  • rozmowy z klientami i potencjalnymi klientami
  • inne działania marketingowe popularyzujące narzędzie
Oferujemy:
  • pracę przy ciekawym projekcie z perspektywami wejścia na rynki międzynarodowe
  • możliwość pracy z nami w biurze coworkingowym lub z domu (również w niepełnym wymiarze godzin)
  • atrakcyjny system wynagrodzeń (podstawa + premia za wyniki)
  • szkolenia z produktu

Wymagania

Wymagania:

  • zaangażowanie i dobra organizacja pracy
  • podstawową znajomość rynku e-commerce
  • znajomość języka angielskiego
  • znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem
  • znajomość komputera, internetu, obsługi poczty e-mail
  • mile widziane doświadczenie w sprzedaży lub obsłudze klienta

Prezentacja firmy

Pomagamy sklepom internetowym zwiększać sprzedaż. Dostarczamy nar... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/08/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
2 000PLN - 4 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media