Specjalista ds. marketingu i sprzedaży mieszkań

Robotnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa Praga

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Robotnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa „Praga” w Warszawie

zatrudni

specjalistę ds.marketingu i sprzedaży mieszkań

 Wymagania: wykształcenie wyższe, doświadczenie w branży

Wszystkich zainteresowanych prosimy o nadesłanie cv ze zdjęciem.

Przyjmujemy oferty z klauzulą o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji.

Uprzejmie informujemy, iż odpowiemy tylko na wybrane oferty.

Prezentacja firmy

RSM "Praga" to jedna z największych spółdzielni mieszkaniowych w Polsce,... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/09/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena