Specjalista ds. marketingu i sprzedaży elektronicznej

Globalincentive.pl Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Od pracownika wymagamy:

  • wiedzy z szeroko rozumianego marketingu
  • znajomości technik sprzedażowych
  • bardzo dobrej znajomości pakietów MS Office
  • umiejętności planowania i organizacji pracy
  • prawo jazdy kategorii B
  • dobrej znajomości języka angielskiego
  • podstawowej znajomości języka HTML i programów graficznych
  • znajomości branży MICE będzie dodatkowym atutem
  • samodzielności
  • umiejętności zarządzania bazami danych
  • umiejętności analizy danych
  • kreatywności

Zakres obowiązków:

  • obsługa i dbanie o relacje z klientami firmy
  • pozyskiwanie nowych klientów
  • pozyskiwanie reklamodawców
  • przygotowanie ofert handlowych
  • obsługa platformy internetowej
  • przygotowywanie i realizacja strategii marketingowych
  • dbanie o wizerunek firmy i przygotowywanie materiałów reklamowych
  • monitorowanie rynku i działań konkurencji
  • reprezentowanie firmy na zewnątrz (spotkania biznesowe, targi itp.)
  • obsługa firmowych stron internetowych oraz social media
  • redagowanie tekstów promocyjnych i PRowych

Prezentacja firmy

Globalincentive.pl jest platformą umożliwiającą prowadzenie konku... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/07/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Internet / e-commerce, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Reklama / Komunikacja