Specjalista ds. marketingu i public relations !!! pełny etat !!!

Pośrednictwo Artus

WROCŁAW, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Kancelaria Hauter specjalizująca się w obsłudze prawnej i windykacyjnej klientów biznesowych obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Specjalista ds. sprzedaży

- pełny etat (lub)

- stażysta

miejsce pracy : Wrocław

Zakres obowiązków (pod nadzorem menagera lub opiekuna stażu):

  • obsługa Klientów biznesowych w zakresie usług windykacyjno-prawnych świadczonych przez kancelarię;
  • pozyskiwanie i negocjowanie warunków współpracy, opracowywanie ofert;
  • sporządzanie raportów i stały kontakt z klientem w ramach zawartych zleceń;
  • utrzymanie pozytywnych relacji z kontrahentem;
  • dbanie o pozytywny wizerunek kancelarii;

Zapewniamy:

  • wynagrodzenie podstawa - pełny etat plus premia);
  • praca w kancelarii 8 godz. dziennie (pn- pt, w godz. 8-16);
  • indywidualne szkolenie;

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie (miele widziani studenci kier. prawo i administracja);
  • zdolności komunikacyjne (wyrazistość , dykcja);
  • wysoka kultura osobista;
  • odpowiedzialność i kreatywność w działaniu;

Prezentacja firmy

POŚREDNICTWO ARTUS Firma prawnicza

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/09/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media