Specjalista Ds. marketingu i promocji / PR Social Media Warszawa

Adler Sp. z o.o.

01-237 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

ADLER Europe Group jeden z liderów branży AUDIO - AGD w Europie,
poszukuje specjalistę ds.marketingu i promocji.

Umiejętności jakie Kandydat powinien posiadać :

Tworzenie kampanii Google AdWords i jej koordynowanie.
Prowadzenie fanpage na portalach społecznościowych.
Opracowywanie i wdrażanie komunikacji marketingowej dedykowanej do zaplanowanych projektów
Tworzenie projektów i grafik na potrzeby konkretnych zleceń oraz niezbędnych do realizacji celów marketingowych i sprzedażowych
Prowadzenie strony www, aktualizacja działu "aktualności / premiery"

Na tym stanowisku pojawią się zadania :

#pomysłnakampanię
#budżet
#kampania
#promocja
#ATL
#BTL
#dziennikarz
#videomarketing

Wymagania

Analiza efektywności prowadzonych projektów marketingowych
Minimum 3 letnie doświadczenie
Język angielski

Kreatywność
Umiejętność pracy zespołowej
Umiejętność zarządzania projektem samodzielnie i w zespole
Łatwość i swoboda w budowaniu jasnego przekazu w mowie i piśmie
Podstawowa znajomość programów Adobe (Photoshop, Indesign, Illustrator), Corel Draw

Prezentacja firmy

ADLER Europe Group to grupa marek ADLER EUROPE, CAMRY PREMIUM, M... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/06/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Wynagrodzenie
4 000PLN - 5 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Uzależnione od wyników.
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media