SPECJALISTA DS. MARKETINGU i PR

Dantom Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Firma produkcyjno-handlowa DANTOM Sp. z o.o. z Poznania poszukuje osoby do prac jako:

SPECJALISTA DS. MARKETINGU

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska:

  • generalna koordynacja działań marketingowych
  • koordynacja prac nad wprowadzeniem nowej strony www.
  • prowadzenie działań e-marketingowych (w tym prowadzenie postów w social media)
  • copywriting – przygotowywanie tekstów na strony www, reklam i social media
  • koordynacja prac dotycząca stworzenia materiałów reklamowanych oraz nadzór nad ich wydrukiem
  • PR – koordynowanie działań w zakresie reklam, nagród i kontaktów z mediami

Wymagania:

  • minimum 4 lata doświadczenia w pracy w marketingu
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (praca w języku polskim i angielskim)
  • dynamizm w działaniu
  • zmysł plastyczno-estetyczny
  • umiejętność tworzenia kreatywnych rozwiązań

Forma zatrudnienia: umowa o pracę w wymiarze „pół etatu”, lub zadaniowa, lub outsourcing

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb wewnętrznych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą działająca w branży opakowań. <br/><br/>Nasze wiel... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/07/2016
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Reklama / Komunikacja, Praca Internet / e-commerce, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Inne