Specjalista ds. marketingu i PR

Hotel Dębowy

58-260 Bielawa, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Klimatyczny Hotel Dębowy | Pałac Restauracja Park | mieści się w zabytkowych willach, które zbudowane zostały na początku XX w. Hotel położony jest w zielonej i spokojnej okolicy u podnóża Gór Sowich, 3,5 km od centrum Bielawy i 8 km od Dzierżoniowa.

Opis stanowiska:

współudział w budowaniu strategii marketingowej hotelu
planowanie kampanii reklamowych w internecie i zarządzanie nimi
współpraca z agencją SEM
content management i copywriting
współpraca z mediami
projektowanie grafik i materiałów reklamowych
administracja kontami firmowymi na platformach społecznościowych
przygotowywanie analiz wyników kampanii wraz z rekomendacjami i wnioskami
wsparcie procesu ciągłej optymalizacji strony WWW (badania użyteczności, analiza ruchu, rekomendowanie zmian pod kątem SEO)
monitoring rynku, zbieranie danych, analiza informacji
przygotowywanie dokumentacji wewnętrznej firmy

Oferujemy:

Pracę w dynamicznym zespole w stabilnej firmie
Atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę)
Pracę w gronie profesjonalistów
Możliwość rozwoju zawodowego
Możliwość pracy zdalnej

Wymagania

doświadczenie w organizowaniu i koordynowaniu działań marketingowych i PR, mile widziane doświadczenie na rynku międzynarodowym
bardzo dobra umiejętność i lekkość pisania tekstów dla firmy – warunek konieczny
doświadczenie w kontaktach z partnerami mediowymi
mile widziana znajomość języka niemieckiego
znajomość rynku reklamy internetowej, social media oraz narzędzi Google Analytics i Google Adwords
znajomość specyfiki procesów sprzedaży i marketingu na rynkach B2B
biegła znajomość pakietu MS Office
znajomość programów graficznych
inicjatywa, kreatywność, niestandardowe i twórcze pomysły
samodzielność i wysokie zdolności organizacyjne

Prezentacja firmy

Hotel Dębowy mieści się w zabytkowym pałacu, położonym u podnóża... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/03/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media