SPECJALISTA DS. MARKETINGU I PR

F.H. Sfinks

42-202 Częstochowa, śląskie

Opis stanowiska pracy

Działające od 16 lat Wydawnictwo Sfinks jest jedną z najbardziej cenionych i rozpoznawalnych marek na rynku wydawniczym w kraju. Produkty wydawnictwa – książki z najwyższej półki – zdobyły uznanie klientów w całej Polsce, zostały wyróżnione nagrodami literackimi oraz uzyskały patronaty medialne wiodących w naszym kraju partnerów biznesowych.

Obecnie w związku z ciągłym rozwojem poszukujemy do naszego biura w Częstochowie odpowiedniego kandydata / kandydatkę na stanowisko:

CO ZYSKASZ, PRACUJĄC U NAS?
Będziesz tworzył/a strategię marketingową dla największej tego typu firmy na Śląsku!
Twoje zadania będą bardzo różnorodne – raz zajmiesz się pozyskaniem patronatów dla naszych książek, innym razem pomożesz działowi hurtowemu przygotować ofertę!
Będziesz miał/a realny wpływ na każdy aspekt działań marketingowych, które będziemy razem prowadzić!
Będziesz pracować w nowoczesnym, niedawno oddanym do użytku biurze z klimatyzacją, będziesz miał/a do dyspozycji sprzęt oraz oprogramowanie najnowszej generacji!
Nie mamy dress code, do pracy ubierasz się tak, jak Ci wygodnie!
Damy Ci umowę o pracę!
Gwarantujemy dobrą pensję początkową plus premie uznaniowe!
Masz szansę na pracę w stabilnej firmie, która odniosła rynkowy sukces!
Podejmiesz się tak wielu wyzwań, że czas spędzony w pracy zleci dosłownie w oka mgnieniu!
Jeśli chcesz zostać z nami na dłużej – damy Ci doskonałe warunki do rozwoju!

JAKIE BĘDZIESZ MIEĆ OBOWIĄZKI?
Razem będziemy tworzyć strategie marketingowe firmy – następnie zbadamy ich efektywność.
Będziesz tworzyć kampanie reklamowe i wdrażać je.
Stworzysz koncepcje materiałów reklamowych, w tym katalogów, publikacji prasowych czy newsletterów.
Będziesz analizować działania konkurencji, rynku, potencjalnych klientów a także wszelakich nowych trendów, które pomogą nam wspólnie osiągnąć sukces.
Nasza oferta jest bardzo różnorodna, a zatem będziesz przygotowywać materiał, który trafi do klientów o konkretnej specyfice i wymaganiach (także klientów hurtowych).
Będziesz działać na polu mediów społecznościowych – tak SPRZEDAWAĆ za ich pomocą, jak i informować klientów o wszystkim, co uznamy za ciekawe.
Musisz umieć przygotować raport ze swoich działań, jak i realnie ocenić ich skuteczność.

Wymagania

CZEGO OCZEKUJEMY OD KANDYDATÓW?
Musisz mieć udokumentowane doświadczenie w marketingu (warunek konieczny).
Musisz mieć wykształcenie wyższe – min. licencjat.
Musisz potrafić odnaleźć się w mediach społecznościowych, a także znać chociażby podstawy e-marketingu.
Znajomość rynku reklamy w Internecie będzie Ci bardzo przydatna.
Pisanie ciekawych tekstów – tak krótkich, typowo reklamowych, jak i dłuższych, np. na blog – nie powinno Ci sprawiać żadnych trudności.
Chcemy, abyś dopasował/a swoją wiedzę i działania do tego, co może faktycznie przynieść rezultaty w obszarze, w którym działamy – dla nas najważniejsze są efekty!
Musisz być osobą dynamiczną – chcemy poczuć od Ciebie energię, którą potrafisz zarazić innych.
Mile widziana będzie znajomość branży księgarskiej, czyli musisz po prostu wiedzieć dużo o książkach, nowościach wydawniczych i tym, jak działa ten rynek.
Równie mile widziana będzie znajomość obsługi CMS – jakiegokolwiek typu.

Prezentacja firmy

Działające od 16 lat Wydawnictwo Sfinks jest jedną z najbardziej ceniony... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media