Specjalista ds. Marketingu i PR - Marketingowiec

Saveinvest

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

PROJEKTY INWESTYCYJNE W GÓRACH I NAD MORZEM
1000 DZIAŁEK W OFERCIE, WYSOKA KULTURA ORGANIZACYJNA

Specjalista ds. Marketingu i PR - Marketingowiec z KRWI I KOŚCI!

Kraków (ścisłe centrum)

Udowodnij nam, że kochasz to co robisz, że chcesz się rozwijać w tej dziedzinie i być prawdziwym specjalistą. NIE oczekujemy, że będziesz umiał wszystko i znał każde narzędzie, ALE oczekujemy, że będziesz chciał się uczyć, poznać i przetestować nowe rozwiązania, oczekujemy zaangażowania, uczciwości i rozwiązywania codziennych problemów.

Osoba na tym samodzielnym stanowisku będzie odpowiedzialna za prowadzenie działań marketingowych i PRowych. Od zaplanowania i ustalenia budżetu, poprzez wybór i koordynację podwykonawców do podsumowania i analizy efektów.

SAVEINVEST - Jesteśmy z gruntu dobrzy

Firma działa na rynku nieruchomości gruntowych i mieszkalnych. Jest właścicielem ponad 1 000 działek na sprzedaż oraz inwestycji deweloperskich w trakcie przygotowania. Specjaliści firmy posiadają doświadczenie w prowadzeniu projektów gruntowych i są autorami ponad 1 500 różnorodnych publikacji w serwisach branżowych takich jak Forbes, Interia, Bankier. Firma dba o ciągły rozwój pracowników, koleżeńskie wsparcie i różnorodne, pełne wyzwań i dające satysfakcję z pracy zadania. Dowiedz się więcej o firmie na stronach www.grunttozysk.pl , www.mielnomolo1.pl , www.dzialkanadmorzem.pl

OPIS STANOWISKA:

  1. Zarządzanie budżetem marketingowym i analiza wyników działań w celu wyboru najefektywniejszych kanałów.
  2. Nadzór nad podwykonawcami: graficy, www, kampanie PCC, agencje adwords, seo, etc.
  3. Samodzielna realizacja zadań z zakresu PR, w tym m.in. kontakt z dziennikarzami i koordynacja mediów społecznościowych
  4. Aktualizacja i rozbudowa stron www oraz landing page