Specjalista ds. marketingu i obsługi klienta

Universo Sp. z o.o.

WROCŁAW, dolnośląskie

Od: Universo Sp. z o.o.
Miejsce pracy: WROCŁAW

W chwili obecnej poszukujemy osoby na stanowisko: Specjalista ds. marketingu i obsługi klienta

Zakres obowiązków:

  • nawiązywanie kontaktów biznesowych i budowanie długotrwałych relacji z klientami;
  • planowanie, koordynacja aktualnych projektów oraz kampanii reklamowych, analiza efektywności;
  • wsparcie przy realizacji planów sprzedażowych;

Oczekiwania:

  • znajomość języka angielskiego;
  • doświadczenie w handlu/sprzedaży lub obsłudze klienta;
  • umiejętności negocjacyjne;
  • umiejętność podtrzymywania i nawiązywania relacji biznesowych;
  • znajomość zagadnień z zakresu marketingu internetowego;

Kandydatom spełniającym nasze oczekiwania zapewniamy:

  • umowę o pracę oraz niezbędne narzędzia;
  • atrakcyjne stałe wynagrodzenie oraz premie uzależnione od wyników zespołu;
  • wsparcie merytoryczne oraz szkolenia wewnętrzne;
  • pracę w międzynarodowym środowisku;
  • doskonałą atmosferę pracy, imprezy integracyjne i szkolenia.