Specjalista ds. marketingu- grafik

Adecco Poland Sp. z o.o.

Jelenia Góra, dolnośląskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2018 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło blisko 52 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Jelenia Góra

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • prace w dynamicznym i kreatywnym zespole
  • możliwość rozwoju osobistego i zawodowego w międzynarodowym środowisku

Zadania:

  • projektowanie i przygotowanie materiałów reklamowych do druku (katalogi, ulotki, billboardy)
  • projektowanie dekoracji, copywriting
  • obróbka graficzna - retusz zdjęć produktowych
  • przygotowanie materiałów z zakresu merchandisingu
  • organizacja eventów medialnych, targów, konferencji
  • administrowanie treścią strony internetowej oraz kanałów social media firmy w zakresie produktowym i marketingowym

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe
  • bardzo dobra znajomość oprogramowania pakietu Adobe (Ps, Ai, Id)
  • znajomość zasad DTP
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • dobra znajomość j. angielskiego
  • umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu
  • kreatywność
  • umiejętność obsługi CMS
  • znajomość branży płytek ceramicznych lub branży pokrewnej będzie dodatkowym atutem

Numer referencyjny: SG/SWI/0418
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.