Specjalista ds. Marketingu / Copywriter

BAAD Games Studio Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy osoby, która zajmie się promocją oraz redagowaniem treści dotyczącej produktów. Mile widziana znajomość branży gier.

Oferujemy:

  • możliwość pracy w młodym, energicznym zespole w atmosferze start-upu
  • pracę w biurze we Wrocławiu lub zdalnie
  • luźną i przyjazną atmosferę
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności

Wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego na poziomie C1/C2 (certyfikat CAE z oceną A lub certyfikat CPE, ukończone studia na kierunku filologia angielska lub na uczelnie zagranicznej w języku angielskim, zachęcamy również do aplikowania studentów ostatnich lat studiów)
  • Znajomość portali społecznościowych, mechanizmów viralowych
  • Doświadczenie w redagowaniu treści na potrzeby marketingowe
  • Wysokie kompetencje komunikacyjne
  • Dokładność, dbałość o szczegóły
  • Podstawowa wiedza na temat pozycjonowania, SEO i ASO

Prezentacja firmy

BAAD Games to firma produkująca gry komputerowe z siedzibą we Wro... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media