Specjalista ds. marketingu - copywriter

Hotel Azyl Sp. z o.o.

Kąty Wrocławskie, 55-080 , dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Cel stanowiska – kreowanie doświadczenia klienta w kontakcie z marką Hotel AZYL, Restauracja Sielanka i Bar 7 oraz optymalizacja komunikacji ( kanałów i stylu komunikowania). Pozycjonowanie marek względem siebie.

Stanowisko samodzielne, bezpośrednia współpraca z Zarządem. Praca na pełen etat w siedzibie firmy w Kątach Wrocławskich.

Realizacja – udział zarówno w projektowaniu ofert i miejsc jak i tworzeniu materiałów reklamowych - koordynowanie podwykonawców.

Opracowywanie bieżących materiałów reklamowych – pod względem treści jak i layoutu.

• Copywriting - tworzenie treści do stron internetowych oraz ofert;

• Strona internetowa AZYLu – dbanie o aktualność treści;

• Strony internetowe pozostałych obiektów;

• Materiały reklamowe wszystkich obiektów;

• Karty dań wszystkich obiektów;

• Opracowywanie materiałów dla hotelu – współpraca z kierownikiem hotelu

• Zamawianie materiałów reklamowych, negocjowanie cen;

• Doświadczenie klienta – planowanie dodatków do imprez które mogą zachwycić grupę docelową

• Innowacje w obiekcie;

W dalszej perspektywie:

• Znajomość rynku – sposobów komunikacji i ofert konkurencji i raportowanie na temat bieżących trendów.

• Okresowe badanie doświadczenia klienta w kontakcie z marką;

Opcjonalnie:

• nowoczesny marketing internetowy – koordynowanie kampanii AdWords wszystkich obiektów;

• analiza skuteczności działań marketingowych

Wymagania

  • wykształcenie wyższe - Zarządzanie i Marketing lub Ekonomia;
  • znajomość i doświadczenie w branży hotelarskiej, na dowolnym stanowisku;
  • wiedza z zakresu zasad przygotowania i prezentowania ofert sprzedażowych;
  • znajomość kanałów sprzedaży i narzędzi marketingowych;
  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów;
  • wysoka kultura osobista;
  • umiejętność samodzielnego organizowania własnej pracy;
  • zaangażowanie i własna inicjatywa;

Prezentacja firmy

MAGIĘ MIEJSCA TWORZĄ LUDZIE<br/><br/>Istotą naszej pracy, jest ro... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/10/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
stała współpraca
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
2 800PLN - 3 800PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Praca w hotelu / Turystyka