Specjalista ds. marketingu B2B

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

W związku z dynamicznym rozwojem firmy w Polsce, poszukujemy doświadczonych i zmotywowanych osób na stanowisko Specjalisty ds. Marketingu B2B.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa organizacja będąca liderem w branży pokryć podłogowych, działająca na światowych rynkach od ponad 100 lat.

Opis stanowiska

  • Planowanie produkcji, organizacja dystrybucji oraz monitoring materiałów ekspozycyjnych w punktach sprzedaży
  • Przygotowanie materiałów prezentujących i komunikujących poszczególne grupy produktowe dla wszystkich kanałów sprzedaży
  • Przygotowywanie i koordynowanie produkcji narzędzi marketingowych, dla wsparcia sprzedaży w kanałach dystrybucji
  • Tworzenie, wdrażanie i rozwijanie programów lojalnościowych dla klientów z segmentu B2B
  • Planowanie oraz organizowanie eventów, konferencji, szkoleń oraz akcji promocyjnych
  • Przygotowywanie prezentacji produktowych dla poszczególnych segmentów i kanałów sprzedaży
  • Aktywny kontakt i współpraca z zewnętrznymi agencjami, drukarniami
  • Współpraca z oddziałami firmy za granicą
  • Raportowanie do Marketing Dyrektora CEE

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe
  • Minimum 2 lata doświadczenia zawodowego w obszarze marketingu, doświadczenie w branży budowlanej będzie dodatkowym atutem
  • Wysoko rozwinięte umiejętności organizacyjne
  • Łatwość nawiązywania kontaktów i komunikacji
  • Umiejętność prowadzenia prezentacji,
  • Znajomość pakietu MS Office, w szczególności Power Point i Excel
  • Samodzielność w działaniu, zorientowanie na szczegóły
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy

Nasz klient oferuje stabilną pracę w międzynarodowej organizacji, atrakcyjne wynagrodzenie oraz dodatkowe benefity

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page