Specjalista Ds. Marketingu (Asystent w dziale e-marketingu)

Moonbite Sp. z o.o.

Rzeszów, podkarpackie

Opis stanowiska pracy

Posiadasz wiedzę z zakresu marketingu internetowego i chcesz rozwijać się w tym obszarze? Jesteś otwarty na nowe doświadczenia oraz pracę w zespole? Potrafisz tworzyć interesujące treści i budować pozytywny wizerunek marek w Internecie?

Jeżeli Twoje odpowiedzi są twierdzące, juz dziś zrób pierwszy krok do rozpoczęcia swojej nowej drogi zawodowej.

Wymagania

Zakres obowiązków:

  • tworzenie artykuł sponsorowanych oraz tekstów na bloga firmowego,
  • pisanie tekstów na portale internetowe,
  • wsparcie Działu Marketingu Internetowego  w realizacji bieżących projektów,
  • przygotowywanie materiałów marketingowych,
  • prowadzenie kampanii Buzz Marketingowych w sieci,
  • i wiele innych...

Poszukujemy osoby, która:

  • posiada doświadczenie w pracy,
  • jest nastawiona na rozwój w branży interaktywnej,
  • zna Internet jak własną kieszeń i bez problemu wyszukuje odpowiednie treści,
  • potrafi posługiwać się narzędziami do monitoringu opinii w sieci,
  • wesprze Dział E- marketingu swoją wiedzą oraz chęcią do realizacji wspólnych celów.

Prezentacja firmy

Istniejemy od 2010 roku. Zaczynaliśmy jako Software House, specja... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/11/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce, Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Reklama / Komunikacja