Opis stanowiska pracy

Obowiązki:

Prowadzenie i organizacja projektów marketingowych,

Wdrażaniu nowych produktów,

Pisanie artykułów i prowadzenie kampanii w mediach społecznościowych,

Tworzenie tekstów i materiałów reklamowych,

Tworzenie i projektowanie gazetek promocyjnych, ulotek, katalogu, grafik na stronę internetową

Poszukiwanie nowych rozwiązań promocji oferty produktowej,

Pozyskiwanie i utrzymywanie relacji z obecnymi i przyszłymi partnerami oraz klientami firmy.

Wymagania

Co najmniej 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
- kreatywność, lekkość pióra i łatwość operowania słowem,
- umiejętność redagowania treści,
- samodzielność w tworzeniu tekstów,
- umiejętność dokonywania korekty teksów,
- kreatywność,
- komunikatywność na wysokim poziomie,
- zaangażowanie w wykonanie powierzonych zadań,

Prezentacja firmy

Europejskie Centrum Kontroli Bezpieczeństwa Sportu i Rekreacji zostało ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/03/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Czas trwania umowy
3 miesięczny czas próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media