Specjalista ds. Magazynowych

Sopem Sp. z o.o.

32-005 NIEPOŁOMICE, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Firma Somfy to światowy lider w produkcji napędów i sterowań do bram, rolet, markiz oraz zamknięć handlowych.
Obecnie Somfy ma 60 przedstawicielstw w ponad 40 krajach świata i rocznie wytwarza 7 milionów sztuk napędów. Dziennie produkuje 4 miliony elementów i 32 00 napędów.
Kontynuacją obranej strategii rozwoju jest również budowa i otwarcie nowej fabryki SOPEM w Niepołomicach koło Krakowa, do której poszukujemy obecnie osobę na stanowisko:

Zakres obowiązków:
• nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem systemu informatycznego w obszarze magazynu
• rozwiązywanie problemów użytkowników systemu informatycznego i prowadzenie szkoleń
• sporządzanie dokumentacji magazynowej i nadzór nad jej prawidłowym obiegiem
• kontrola ilościowa i jakościowa zgodności stanu rzeczywistego z dokumentacją dostawy
• obsługa logistyczna procesów produkcyjnych- zapewnienie właściwego poziomu komponentów na liniach produkcyjnych
• wydawanie i przyjmowanie towaru z/do magazynu
• przygotowanie towarów do wysyłki zewnętrznej
• udział w inwentaryzacjach ciągłych i okresowych

Wymagania

• wykształcenie min. średnie
• dobra znajomość języka angielskiego
• 2-3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
• znajomość przebiegu procesów w magazynie i dokumentacji magazynowej
• zdolności analityczne
• znajomość programów magazynowych i arkusza Excel
• proaktywna postawa, samodzielność i sprawność w działaniu
• uprawnienia na wózki widłowe i doświadczenie w użytkowaniu – mile widziane

Prezentacja firmy

Firma Somfy została założona w 1960 roku w Clues we Francji. Pocz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/07/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Logistyka