Specjalista ds. magazynowych i zaopatrzenia

Fitness Platinium

30-133 Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

- przygotowywanie, opracowywanie i kontrolę dokumentów w obrocie magazynowym,
- poszukiwanie dostawców, korzystnych w zakresie cen oraz terminów dostaw,
- monitorowanie stanów magazynowych,
- realizacji działań zakupowych w firmie,
- obsługa programu magazynowego w zakresie wykonanych operacji magazynowych,
- nadzór nad poprawnością prowadzonej dokumentacji magazynowej jak również powierzonym mieniem,
-ścisła współpraca z innymi Działami Firmy.

Oferujemy:
- Stabilne warunki zatrudnienia;
- Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;
- Możliwość rozwoju zawodowego;
- Przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole współpracowników.

Wymagania

- znajomość procesów magazynowych znajomość zasad prowadzenia i przepływu dokumentacji magazynowej,
- aktywne prawo jazdy kat. B,
- znajomość obsługi komputera (MS Excel, CDN Optima),
- analiza sytuacji i rozwiązywanie problemów,
- organizacja pracy własnej,
- samodzielność,
- sumienność i dokładność,
- umiejętności analityczne,
- komunikatywność,
- umiejętność pracy zespołowej i partnerskiej.

Prezentacja firmy

Platinium Wellness Sp. z o.o. to właściciel prężnie rozwijającej się sie... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne