Specjalista ds Magazynowania i Dystrybucji

Hays Poland

Katowice, śląskie

Hays Poland

Katowice
Katowice
NR REF.: 1107335

Dla naszego klienta – nowej organizacji tworzonej w centrum Katowic poszukujemy kandydata na stanowisko Specjalisty ds. Magazynowania i Dystrybucji.

Zadania na tym stanowisku:
- wspieranie fabryk i transportów w przypadku problemów logistycznych
- wspieranie obsługi klienta
- rozwiązywanie problemów związanych z jakością usług oraz ich zapobieganie
- planowanie zdolności produkcyjnych w krótkim i średnim okresie czasu
- monitorowanie zapasów w magazynach na terenie Europy
- monitorowanie, identyfikacja oraz wdrażanie usprawnień w zakresie kosztów i usług

Wymagania:

- biegły język angielski
- wykształcenie wyższe (inżynieria/ekonomia z elementami logistyki lub łańcucha dostaw)
- doświadczenie w pracy związanej z łańcuchem dostaw i/lub logistyką

Nasz klient oferuje:

- umowę o pracę
- atrakcyjne wynagrodzenie
- możliwość rozwoju w globalnych strukturach firmy
- współpracę z międzynarodowym Teamem
- dynamiczne środowisko z doskonałą atmosferą
- pakiety medyczne
- kartę MultiSport

Jeśli jesteś osobą spełniającą powyższe wymagania, chcesz brać czynny udział w rozwijaniu nowopowstałej organizacji to ta oferta jest właśnie dla Ciebie!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy