Specjalista ds. Logistyki

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Obecnie poszukujemy do firmy z czołówki firm farmaceutycznych, Kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. LogistykiMiejsce pracy: Warszawa

ZADANIA:

  1. Nadzór nad gospodarką magazynową
  2. Wystawianie dokumentów (Faktury sprzedaży, korekty do faktur,  PZ, WZ, MM ,Dokumenty zniszczenia)
  3. Rozliczanie produktów zużytych na promocje i reklamacji
  4. Odpowiedzialność za terminową realizacje zamówień.
  5. Współpraca z kierownikiem hurtowni i działem księgowym
  6. Planowanie produkcji we współpracy z kierownikami produktu, menadżerem ds.. finansów i dyrektorem generalnym.
  7. Zapewnienie dostępności towaru pod bieżące sprzedaże – utrzymanie optymalnego stanu.
  8. Koordynacja dostaw, organizacja transportu międzynarodowego (Francja, Szwajcaria Kanada, Niemcy)
  9. Przygotowanie raportów dotyczących planów produkcji.
  10. Zamykanie miesięcznej sprzedaży

WYMAGANIA:

  1. Pełna samodzielność w prowadzeniu dokumentacji magazynowej
  2. Studia wyższe lub w trakcie studiów
  3. Min. 5 lat doświadczenia w charakterze księgowego magazynowego
  4. Biegła znajomość  programu Symfonia Handel, produkt firmy Sage
  5. Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację e-mailową w tematyce logistyki/transportu/magazynu itd.
  6. Znajomość programu Excel
OFERUJEMY:

  • Stabilną i ciekawą pracę pełną wyzwań
  • Dużą samodzielność w wykonywaniu zadań
  • Możliwość nieustannego rozwoju
  • Multisport
  • Opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.