Specjalista ds. logistyki

Klient infoPraca

Warszawa, mazowieckie

Pracodawca: ukryty
Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

  • Realizacja i fakturowanie zamówień klientów na terenie kraju
  • Wprowadzanie zamówień zakupu, monitorowanie stanu magazynowego
  • Zapewnienie prawidłowego obiegu dokumentacji
  • Kompletowanie dokumentacji
  • Współpraca z innymi działami
  • Współpraca z magazynem w zakresie obiegu i kontroli dokumentów
  • Reagowanie na bieżące trudności, proponowanie rozwiązań
  • Dbanie o wysoką jakość i terminowość realizowanych dostaw i zleceń.

Wymagania:

  • Zdolności logicznego myślenia
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Znajomość programu Symfonia będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie komunikatywnie
  • Odpowiedzialność

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie.

Firma zastrzega sobie prawo skontaktowania się jedynie z wybranymi osobami.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.