Konica Minolta Business Solutions Polska Sp. z o.o.
Konica Minolta Business Solutions Polska
Globalny dostawca kompleksowych rozwiązań i usług IT, optymalizujących procesy biznesowe związane z zarządzaniem dokumentami. Specjalizujemy się w doradztwie biznesowym, oferując szereg wiodących na świecie systemów druku. Jesteśmy liderem w dziedzinie technologii, regularnie inwestujemy w badania i rozwój, wyznaczając przy tym wysokie standardy na rynku.
W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. logistyki

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

  • Realizowanie zamówień zgodnie z zapotrzebowaniem
  • Nadzorowanie i koordynowanie zamówień zakupowych
  • Wydania towarów i nadzór nad dokumentacją
  • Księgowanie faktur z zakupu towarów
  • Obsługa reklamacji

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie (preferowane wyższe)
  • Min. 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (preferowane w branży technicznej)
  • Wiedza z obszaru logistyki
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Excel)
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Doskonałe zdolności interpersonalne
  • Nastawienie na pracę zespołową

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze oraz system premiowy
  • Prywatną opiekę medyczną (w tym dla członków najbliższej rodziny) oraz pakiet sportowy
  • Pracę w międzynarodowej korporacji o ugruntowanej pozycji na rynku
Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.