specjalista ds. logistyki

Randstad Polska Sp. z o.o.

Tczew, pomorskie

Randstad Polska jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.

Obecnie dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy logistycznej z terenu Tczewa, poszukujemy osób na stanowisko:

Nr ref.: 24998
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Tczew

Zakres obowiązków:
  • codzienne kontakty telefoniczne oraz mailowe z Klientem
  • organizacja, koordynacja i monitoring transportów
  • prowadzenie spraw administracyjnych
  • udział przy tworzeniu budżetu i rezerw finansowych oddziału
  • koordynowanie zadań związanych z procesem wysyłki zleceń transportowych
  • prowadzenie bilansu ilościowego i finansowego wykonanych przewozów transportowych
  • analiza przedstawionych faktur i dokumentów z firm świadczących usługi w zakresie przewozów transportowych
  • współpraca z agencją celną
  • optymalizacja kosztów organizowanych transportów
  • archiwizacja dokumentacji transportowej
  • raportowanie danych finansowych do działu księgowości w celu fakturowania Klienta

Oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe
  • min. 2 lata pracy na takim samym, bądź podobnym stanowisku
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera MS Office
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym zarówno w mowie, jak i piśmie
  • wysokie zdolności interpersonalne
  • umiejętność pracy w zespole
  • asertywność

Oferta:

  • umowa o pracę tymczasową
  • możliwość docelowego zatrudnienia bezpośrednio przez Klienta
  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej Firmie o silnej pozycji na rynku
  • możliwość rozwoju zawodowego

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)