Mostostal Warszawa S.A.

Mostostal Warszawa SA jest firmą budowlaną, której historia sięga 1945 roku. Nasza działalność rozpoczęła się od odbudowy mostów. Obecnie oferujemy szeroki zakres usług, realizując przedsięwzięcia z zakresu budownictwa ogólnego, przemysłowego, energetycznego, inżynierskiego, drogowego oraz ochrony środowiska. Wykonujemy duże i prestiżowe projekty budowlane, pełniąc funkcję generalnego wykonawcy i obsługując partnerów krajowych i zagranicznych. Od 1999 roku naszym strategicznym partnerem i udziałowcem jest Acciona - hiszpański potentat na światowym rynku budowlanym, zatrudniający ponad 30.000 pracowników w ponad 30 krajach na świecie.

Specjalista ds. logistyki

Miejsce pracy: Strzyżów, k. Rzeszów, Krosno, Jasło, Dębica

Opis stanowiska

  • prowadzenie procesu zakupów, zamawiania sprzętu i usług na potrzeby budów,
  • przygotowywanie harmonogramu zakupów i zamówień oraz ich aktualizacja,
  • prowadzenie negocjacji techniczno-finansowych z potencjalnymi dostawcami, wykonawcami i sprzedawcami materiałów budowlanych oraz usług sprzętowych,
  • koordynacja dostaw materiałów oraz dokonywanie odbiorów jakościowych i ilościowych,
  • rozliczanie dokonanych zakupów i usług, kontrola z budżetem,
  • uaktualnianie branżowej listy podwykonawców oraz dostawców, bieżący monitoring rynku pod tym kątem.

Wymagania

  • mile widziane wykształcenie wyższe, techniczne budowlane,
  • minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku, w firmie budowlanej,
  • doświadczenie w prowadzeniu negocjacji handlowych,
  • doświadczenia we współpracy z dostawcami i podwykonawcami,
  • umiejętności komunikacyjne, doskonała organizacja pracy,
  • zdolności analityczne i bardzo dobra współpraca w zespole,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office.

Oferujemy

  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego i uczenia się od najlepszych,
  • pracę w zróżnicowanym zespole,
  • pracę w firmie, która kładzie nacisk na społeczną odpowiedzialność biznesu,
  • możliwość korzystania z nowoczesnych technologii,
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • szeroki pakiet benefitów:
Mostostal Warszawa S.A. Opieka medyczna
Mostostal Warszawa S.A. Dodatkowe dni wolne
Mostostal Warszawa S.A. Programy rozwojowe
Mostostal Warszawa S.A. Bilety na imprezy kulturalne
Mostostal Warszawa S.A. Karty sportowe
Mostostal Warszawa S.A. Pozyczki mieszkaniowe
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.