Specjalista ds. Logistyki

IT Piast Sp. z o.o.

Przemyśl, podkarpackie

Opis stanowiska pracy

Miejsce pracy: Przemyśl

Region: podkarpackie

Numer referencyjny: WMS/02/2015P

IT PIAST Sp. z o.o.

Jesteśmy certyfikowanym partnerem Microsoft. Od wielu lat z sukcesem wdrażamy oprogramowanie, które zarządza kluczowymi procesami biznesowymi przedsiębiorstw.

Poszukujemy młodych i ambitnych ludzi, zainteresowanych pogłębianiem wiedzy o sposobach zarządzania różnymi rodzajami firm.

Wierzymy, że niewielkie doświadczenie we wdrażaniu systemów informatycznych nie jest istotną przeszkodą w staniu się dobrym wdrożeniowcem.

Opis stanowiska:

- Zbieranie wymagań i na ich podstawie przeprowadzanie analizy potrzeb klienta w obszarze logistyki magazynowej,

- Opracowywanie analizy przedwdrożeniowej oraz dokumentacji wdrożeniowej, na podstawie której powstanie system dopasowany do potrzeb klienta,

- Przeprowadzanie szkoleń dla użytkowników systemu,

- Prowadzenie konsultacji merytorycznych, rozwiązywanie problemów związanych z użytkowaniem systemu w danej firmie,

- Rozwój oprogramowania.

Wymagania

Wymagania:

- Minimum 2 letnie doświadczenie w pracy w magazynie (stanowisko kierownicze),

- Bardzo dobra znajomość merytoryczna z zakresu logistyki magazynowej,

- Umiejętność analitycznego myślenia,

- Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej i swobodną komunikację,

- Umiejętność pracy w zespole, samodzielnego rozwiązywania problemów i prowadzenia prezentacji,

- Dyspozycyjność (praca na pełny etat),

- Komunikatywność, rzetelność,

- Prawo jazdy kat. B.

Dodatkowe ATUTY:

- Znajomość środowiska MS Dynamics AX

- Chęć nauki lub umiejętności programowania w X ++

Oferujemy:

- Atrakcyjne wynagrodzenie, w zależności od umiejętności i doświadczenia,

- Możliwość rozwoju zawodowego pod okiem wykwalifikowanych specjalistów,

- Dostęp do najnowszych technologii i narzędzi firmy Microsoft (w tym MS Dynamics AX),

- Możliwość uzyskania certyfikatów Microsoft,

- Stabilność zatrudnienia (umowa o pracę),

- Możliwość podjęcia pracy „od zaraz”,

- Prywatną opiekę medyczną i możliwość przystąpienia do programu Benefit MultiSport (po okresie próbnym).

Prezentacja firmy

Jesteśmy wiodącym dostawcą rozwiązań informatycznych, opartych o ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/02/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Konsulting