Formika Sp. z o.o.

Specjalista ds. logistyki

Od: Formika Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Parzniew k. Warszawa, Pruszków

Formika jest producentem opakowań dla przemysłu spożywczego, kosmetycznego i farmaceutycznego. Sprzedaje swoje produkty w ponad 40 krajach na 4 kontynentach. Dzięki ciągłemu ulepszaniu kultury organizacyjnej budowanej na szacunku, zaufaniu i odpowiedzialności oraz nieprzerwalnym inwestycjom w najnowszą technologię, na przestrzeni lat Formika stała się wiodącym dostawcą na rynku. W związku z dynamicznym rozwojem działalności oraz budową drugiego zakładu produkcyjnego, poszukuje do swojego zespołu pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: PARZNIEW k. Pruszkowa

Obowiązki:

  • kompleksowa organizacja transportu w firmie (wysyłki krajowe i zagraniczne)
  • codzienna współpraca z dostawcami i firmami spedycyjnymi
  • przyjmowanie i kontrola dostaw do magazynu oraz koordynacja logistyki wewnętrznej
  • przygotowanie i administracja dokumentów logistycznych
  • kontrola stanów magazynowych, praca z systemem WMS

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku, w dziale logistyki, zakupów lub spedycji, w firmie produkcyjnej
  • język angielski w stopniu komunikatywnym (potrzebny do kontaktu z klientami i firmami spedycyjnymi)
  • wiedza z zakresu prawa transportowego, procedur celnych, incoterms
  • obsługę komputera MS Office
  • doświadczenie w pracy z systemem do zarządzania magazynu

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w nowoczesnej i prężnie rozwijającej się firmie – liderem w swojej branży
  • pracę w twórczej i przyjaznej atmosferze, a także brak rutyny w wykonywaniu codziennych obowiązków
  • szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego
  • stabilne warunki zatrudnienia: umowę o pracę oraz wynagrodzenie adekwatne do umiejętności, zaangażowania i efektów pracy
  • prywatną opiekę medyczną
  • elastyczne godziny pracy
  • karty Multisport

CV ze zdjęciem prosimy przesyłać poprzez przycisk "Aplikuj".