Specjalista ds. Logistyki

Kronospan

Opole, opolskie

Kronospan
Silva to firma należąca do grupy Kronospan, światowego lidera w produkcji płyt drewnopochodnych dla meblarstwa i budownictwa. Silva zajmuje się transportem, zakupem, dystrybucją i przerobem surowca drzewnego dla potrzeb zakładów płyt drewnopochodnych. Obecnie do jednej z naszych spółek poszukujemy osoby (k/m) na stanowisko:

Od: Kronospan
Miejsce pracy: Opole

Zakres obowiązków:kontrola nad przemieszczaniem się surowców, materiałów i towaróworganizacja dostawoptymalizowanie pracy magazynierów i przystosowanie do wymagań odbiorcówzapewnienie bezbłędnych działań wszystkich funkcji logistycznych w firmiekoordynowanie pracy magazynu i zaopatrzenianadzór nad organizacją transportównadzór nad przepływem dokumentacji magazynowo – transportowejkontrola dokumentów

wykształcenia wyższego, kierunkowegomin. dwuletniego doświadczenia na analogicznym stanowiskudobrej znajomości języka angielskiego w mowie i w piśmieumiejętności obsługi komputera (pakiet MS Office)dobrej organizacji pracy i umiejętności zarządzania czasempracowitości, uczciwości, zaangażowaniaumiejętności pracy w zespoleOferujemy:stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracępracę od poniedziałku do piątku w stałych godzinach (8-16)pracę w międzynarodowym środowiskumożliwość wykorzystania znajomości języka angielskiego w codziennej pracy

Rodzaj pracy: Pełny etat

Wymagane wykształcenie:

Licencjackie
Wymagany język:

angielski