Specjalista ds. Logistyki

Progresso Sp. z o.o.

Oleśnica, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Progresso dla swojego Klienta, renomowanej firmy produkcyjnej z kapitałem zagranicznym, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Oleśnica

Obowiązki:
• Kontakt z dostawcami oraz wyszukiwanie nowych dostawców usług transportowych,
• Dbałość o optymalizację dostaw i kosztów transportowych,
• Negocjowanie cen z dostawcami,
• Odpowiedzialność za terminowość dostaw,
• Współpraca z innymi działami.

Wymagania

• Wykształcenie wyższe – preferowane kierunkowe (ekonomia, transport, logistyka),
• Min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku,
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego – warunek konieczny!,
• Zdolności organizacyjne, zaangażowanie,
• Umiejętność logicznego analitycznego myślenia,
• Znajomość MS Office,
• Zdolności komunikacyjne.

Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę,
• Atrakcyjne wynagrodzenie,
• Interesującą i odpowiedzialną pracę,
• Możliwość rozwoju zawodowego.

Prezentacja firmy

Progresso jest agencją pośrednictwa pracy specjalizującą się w poszukiwa... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Logistyka