Opis stanowiska pracy

Obowiązki:

  • Przygotowywanie oraz dbanie o poprawność dokumentów transportowych
  • Kontrola i nadzór nad realizacją zleceń od klientów
  • Współpraca z zewnętrznymi firmami transportowymi
  • Procesowanie zleceń w systemie SAP
  • Sporządzanie faktur dla klientów
  • Obsługa rozliczeń gotówkowych z klientami.

Wymagania:

  • Wykształcenie Wyższe (wykształcenie kierunkowe będzie dodatkowym atutem)
  • Doświadczenie w planowaniu transportu, realizacji zleceń bądź obsługi logistycznej
  • Bardzo dobra znajomość pakietu Ms Office
  • Doświadczenie w pracy z systemem ERP
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację
  • Komunikatywność, orientacja na klienta

Prezentacja firmy

Omya is a leading global producer of industrial minerals – mainly... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Obsługa klienta