Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy. Podejmij z nami pracę już dziś i weź udział w konkursie "Pracuj z Randstad i wygrywaj nagrody!” - masz szansę wygrać samochód lub rower! Nie zwlekaj - aplikuj i zarejestruj się w konkursie na www.randstad.pl/konkurs

Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej z Myślenic, poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

specjalista ds. logistyki

Nr ref.: 42312
Praca stała
Lokalizacja: Myślenice

Zakres obowiązków:
  • organizacja, koordynacja i zarządzanie wysyłkami do klientów
  • kontakt z klientami
  • prace administracyjne związane z  wystawianiem dokumentów wysyłkowych, fakturami, itp.
  • optymalizacja kosztów transportu
  • odpowiedzialność za kontakty ze spedytorami
  • zarządzanie transportem przy respektowaniu ograniczeń budżetowych

Oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: Logistyka, Handel międzynarodowy)
  • doświadczenie w pracy w dziale logistyki lub obsługi klienta mile widziane
  • dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • dobra znajomość języka francuskiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • systematyczność i skrupulatność
  • komunikatywność
  • znajomość pakietu MS Office

Oferta:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na cały etat
  • miejsce pracy: Myślenice
  • praca od poniedziałku do piątku w systemie jednozmianowym
  • bogaty pakiet socjalny

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)