Opis stanowiska pracy

• Nadzór nad flotą samochodową firmy
• Organizowanie przewozów osób i towarów
• Nadzór nad pracą kierowców
• Współpraca z działami spedycji i zaopatrzenia
• Ścisła współpraca z innymi działami firmy

Wymagania

• Wykształcenie w dziedzinie transportu i logistyki lub techniczne
• Czynne prawo jazdy kat. B
• Znajomość przepisów dot. organizowania transportu i pracy kierowców
• Umiejętność kierowania ludźmi
• Duża samodzielność, umiejętność radzenia sobie ze złożonymi zadaniami i prace pod presją ,
• Zaangażowanie, kreatywność w rozwiązywaniu problemów.
• Dyspozycyjność
• Terminowość i bardzo dobra organizacja pracy własnej
• Mile widziane doświadczenie w dziale transportu lub logistyki

Prezentacja firmy

Aktualnie firma U Jędrusia to jeden z największych i najbardziej znanych... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
docelowo na stałe
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Praca na produkcji