Specjalista ds. Logistyki

Dakri Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

SPECJALISTA DS. LOGISTYKI

Zakres odpowiedzialności:

  • szukanie i planowanie przewozów krajowych i międzynarodowych,
  • przyjmowanie, realizacja, monitorowanie zleceń, nadzór nad flotą transportową oraz kierowcami,
  • obsługa dotychczasowych klientów oraz utrzymywanie dobrych relacji zarówna z klientami jak i z podwykonawcami,
  • kompleksowa realizacja zleceń (pozyskanie ładunku, wybór przewoźnika, pisanie zleceń).

Oczekiwania wobec kandydata:

  • doświadczenie w pracy z klientem,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • komunikatywność,
  • dobra organizacja pracy własnej,
  • zaangażowanie i umiejętność pracy w zespole,
  • Excel.

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia i przyjazną atmosferę,
  • wsparcie szkoleniowe podczas wdrażania się do pracy oraz podczas realizacji codziennych obowiązków,
  • narzędzia niezbędne do wykonywania swoich obowiązków.

Do przesłanych dokumentów prosimy załączyć poniższą informację:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm.)

Informujemy, że Administratorem danych jest DAKRI DYSTRYBUJA SP. Z O.O. z siedzibą w ŁODZI. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Prezentacja firmy

Firma Dakri Sp. z o.o. zajmuje się produkcją i sprzedażą artykułó... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/12/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Praca na magazynie, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców