Specjalista ds. Logistyki

Gealan Polska Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Firma GEALAN Polska Sp. z o.o. jest jednym z wiodących producentów profili PCW w Polsce. Przedsiębiorstwo oferuje nowoczesne oraz innowacyjne rozwiązania systemowe dla stolarki okiennej.

Obecnie trwa nabór na stanowisko:

Główne zadania na stanowisku:

  • obsługa i weryfikacja zamówień centrali w Niemczech (GFS),
  • optymalizacja stanów magazynowych,
  • optymalizacja kosztów transportu,
  • obsługa zadań związanych z pracą Magazynu
  • inne zadania i czynności zlecone przez Kierownika Logistyki,

 Profil kandydata:

  • wykształcenie min. średnie, mile widziane wyższe,
  • znajomość języka niemieckiego umożliwiająca korespondencję między oddziałami firmy,
  • znajomość obsługi komputera, w szczególności programu Excel,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • punktualność, dokładność,
  • chęć do nauki i rozwoju,
  • znajomość jęz. angielskiego będzie dodatkowym atutem,
  • absolwenci szkół wyższych lub ostatniego roku studiów mile widziani

 Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • stabilne zatrudnienie,
  • rozwój zawodowy,
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV i listu motywacyjnego.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Gealan Polska Sp. z o.o.

z siedzibą w Rzgowie przy ul. Rudzkiej 31 dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego zgodnie z przepisami Ustawy z 29.08.1997 o Ochronie danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr.101, poz. 926 z póżn. zm. ). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo do wglądu do treści moich danych oraz do ich poprawiania.

Prezentacja firmy

Firma GEALAN Polska Sp. z o.o. jest jednym z wiodących producen... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Administracja biurowa, Praca Obsługa klienta, Praca Inne