specjalista ds. logistyki

Randstad Polska Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Dla naszego Klienta, producenta opakowań poszukujemy osoby na stanowisko:

Nr ref.: 38811
Praca stała
Lokalizacja: Łódź

Zakres obowiązków:
  • monitorowanie zleceń
  • planowanie i organizowanie transportu
  • wystawianie faktur, wyjaśnianie rozbieżności
  • analiza wywołań klientów
  • współpraca z działem transportowym, działem jakości, magazynem

Oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe (preferowana logistyka)
  • mile widziane doświadczenie w firmie produkcyjnej na podobnym stanowisku
  • dobra znajomość języka angielskiego (stały kontakt z Klientem)
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel
  • odpowiedzialność, dokładność, sumienność
  • budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z Klientem i dostawcami
  • dobra organizacja pracy
  • analityczne wielotorowe myślenie
  • uczenie się i poszukiwanie informacji

Oferta:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • stacjonarną pracę pełną wyzwań w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)