specjalista ds. logistyki

Randstad Polska Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Dla naszego Klienta, firmy z branży FMCG, poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

Nr ref.: 40034
Praca stała
Lokalizacja: Kraków

Zakres obowiązków:
  • organizowanie i nadzorowanie transportu
  • weryfikacja dokumentów przewozowych
  • odpowiedzialność za przepływ informacji między działem zakupów a logistyką
  • wyszukiwanie nowych dostawców usług transportowych
  • usprawnianie pracy działu logistyki

Oczekiwania:
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku minimum 2 lata
  • znajomość języka angielskiego i/lub włoskiego w stopniu komunikatywnym
  • znajomość pakietu MS Office
  • zdolność strategicznego myślenia
  • dokładność i obowiązkowość

Oferta:
  • atrakcyjne warunki finansowe
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • praca w systemie jednozmianowym od poniedziałku do piątku

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)