Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

 Dla naszego Klienta, firmy z branży produkcyjnej, poszukujemy osoby na stanowisko:

specjalista ds. logistyki

Nr ref.: 31125
Praca stała
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Zakres obowiązków:

  • współpraca z klientami – codzienna komunikacja oraz obsługa portali klientów
  • wystawianie dokumentów wysyłkowych oraz etykiet wysyłkowych zgodnie z wymaganiami klientów
  • projektowanie etykiet wysyłkowych wg wymagań Klientów (VDA, Odett)
  • tworzenie i realizacja dokumentów magazynowych w systemie MRP
  • zarządzanie opakowaniami powierzonymi oraz wewnętrznymi
  • tworzenie planów wysyłek oraz ich dystrybucja do zainteresowanych osób oraz działów
  • organizacja transportów do Klienta
  • udział w spotkaniach oraz wsparcie nowych projektów
  • obsługa plików, dokumentów oraz narzędzi należących do logistyki
  • czynny udział w inwentaryzacjach miesięcznych oraz rocznych wynikających z kalendarza firmy
  • raportowanie do bezpośredniego przełożonego

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe
  • minimum 2 lata doświadczenia w logistyce
  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego- warunek konieczny
  • bardzo dobre zdolności organizacyjne
  • bardzo dobra praktyczna umiejętność obsługi komputera, środowiska Windows oraz MS Office (głównie Excel i Power Point)
  • doświadczenie w obsłudze systemów MRP

Oferta:
  • umowę o pracę
  • możliwość pracy w międzynarodowym środowisku

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)