specjalista ds. logistyki

Randstad Polska Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

Szukasz ciekawej pracy w obszarze logistyki? Chcesz zdobyć cenne doświadczenie zawodowe w międzynarodowej korporacji?

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy z branży FMCG, poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Nr ref.: 39436
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Katowice

Zakres obowiązków:
  • koordynacja przepływu informacji i utrzymywanie relacji z Partnerami, Klientami wewnętrznymi, magazynami oraz przedsiębiorstwami transportowymi
  • monitorowanie statusu zamówień i rozwiązywanie problemów
  • obsługa Klientów i odpowiadanie na ich potrzeby
  • odpowiadanie na zapytania dotyczące zamówionych usług
  • wsparcie w dostarczaniu danych i analiz
  • tworzenie raportów
  • obsługa systemu zarządzania transportem

Oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe (minimum licencjat) / logistyka będzie dodatkowym atutem
  • wysokie umiejętności analityczne
  • płynna znajomość j. angielskiego
  • znajomość języka włoskiego lub francuskiego będzie dodatkowym atutem
  • biegła znajomość programu Excel
  • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne
  • komunikatywność, zaangażowanie i kreatywność
  • zorientowanie na pracę zespołową
  • doświadczenie w obsłudze klienta

Oferta:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość nawiązania długoterminowej współpracy
  • atrakcyjne benefity
  • praca w godzinach 8:00 - 16:00

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)