Opis stanowiska pracy

Główny cel stanowiska:

Koordynowanie i realizowanie transportu międzynarodowego i krajowego. Kierowanie procesami zaopatrzenia produkcji, magazynowania i dystrybucji.

Główne zadania na stanowisku:

Organizacja i kontrola transportu międzynarodowego. Sporządzanie dokumentacji procesów logistycznych

Nadzorowanie i monitorowanie procesów logistycznych z dostawcami i odbiorcami organizacji w łańcuchu dostaw.

Zapewnianie optymalnych i terminowych działań wszystkich funkcji logistyki zaopatrzenia w organizacji.

Współpraca w przygotowywaniu negocjacji z dostawcami i odbiorcami oraz uczestnictwo w nich.

Kreowanie nowych i optymalizowanie istniejących rozwiązań w obszarze transportu.

Analizowanie i kontrolowanie kosztów logistycznych zaopatrzenia.

Oferujemy:

Stałe zatrudnienie.

Pracę w przyjaznym zespole.

Pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej.

Możliwość rozwoju zawodowego.

Wymagania

Wymagane umiejętności i doświadczenie:

Wykształcenie średnie (z obszaru logistyki, zarządzania lub podobne).

Wiedza z zakresu organizacji i ekonomiki zaopatrzenia.

Wymagana znajomość języka angielskiego .

Umiejętność pracy w środowisku EXCEL Microsoft.

Dobra znajomość obsługi komputera.

Prawo jazdy kategorii „B”.

Mile widziane:

Umiejętność stosowania narzędzi potrzebnych do analizowania danych oraz informacji w procesach zaopatrzenia.

Znajomość języka ukraińskiego lub rosyjskiego.

Wymagania osobowościowe:

Komunikatywność - umiejętność budowania relacji interpersonalnych.

Umiejętność radzenia sobie w sytuacjach stresowych.

Etyka i wartości, lojalność i zaufanie.

Nastawienie na rozwój i chęć nauki.

Dyspozycyjność , kreatywność i zaangażowanie.

Prezentacja firmy

Firma z kilkunastoletnim doświadczeniem w zakresie produkcji drob... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/02/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców