Specjalista ds. Logistyki

Serix Waldemar Kitala

42-300 Myszków, śląskie

Opis stanowiska pracy

- Współpraca z klientami – codzienna komunikacja oraz obsługa portali klientów.
- Koordynacja przepływu informacji o planach produkcji do komórek organizacyjnych wspomagających dział produkcji.
- Planowanie zakupów i kontrola stanów magazynowych.
- Organizacja dostaw.
- Optymalizacja kosztów łańcucha dostaw.
- Współpraca z innymi działami.

Wymagania

- Wyższe wykształcenie, preferowane kierunki logistyczne lub ekonomiczne.
- Bardzo dobra praktyczna umiejętność obsługi komputera, środowiska Windows oraz MS Office.
- Biegła znajomość języka angielskiego w piśmie i mowie ( warunek konieczny ).
- Zrównoważona i odpowiedzialna osobowość.
- Analityczne myślenie.
- Konsekwencja w działaniu.
- Umiejętności organizacyjne.
- Komunikatywność i umiejętność współpracy w zespole.
- Doświadczenie - min. 2 lata.

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/10/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Logistyka