Semisul Poland Sp. z o.o.

Specjalista ds logistyki

00-679 Warszawa

Główne zadania

  • Zapewnienie pracownikom na projektach zakwaterowania, zgodnie z obowiązującymi w firmie standardami
  • Organizacja transportu dla pracowników na przejazdy rotacyjne
  • Utrzymanie pozytywnych relacji z bieżącymi dostawcami i aktywne poszukiwanie nowych
  • Prowadzenie spraw związanych z obsługą kontraktów i jej logistyką
  • Przygotowanie i kontrola kosztów związanych z obsługą logistyczną

Wymagania:

  • Preferowane doświadczenie w branży spedycyjnej, turystycznej
  • Mile widziane wykształcenie kierunkowe
  • Znajomość języka angielskiego minimum na poziomie B2
  • Płynna obsługa Pakietu Ms Office – w tym w szczególności MS Excel,
  • Komunikatywność
  • Dobra organizacja pracy, zadaniowość i skuteczność
  • Umiejętność działania pod presją czasu

Oferujemy:

  • Pracę w miłej i dynamicznej atmosferze
  • Możliwość rozwoju
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Efektywny proces rekrutacji i zatrudnienia

Numer rejestracji firmy w WUP: 7961

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.