Specjalista ds. Logistyki wewnętrznej

SPRING PROFESSIONAL

99300 Kutno, łódzkie

Spring Professional to lider profesjonalnych rekrutacji. Specjalizujemy się w procesach związanych z doborem specjalistów, kierowników oraz kadry menedżerskiej średniego i wyższego szczebla w obszarach Engineering, Finance, Sales & Marketing, Property & Construction, Supply Chain & Logistics, Lifescience, Legal i IT. Jesteśmy częścią grupy Adecco – wiodącego w świecie dostawcy rozwiązań HR, działającego w ponad 60 krajach i zatrudniającego ponad 31 tysięcy pracowników. Obecność Spring w największych miastach świata zapewnia naszym klientom szeroki zasięg krajowy i międzynarodowy. Działamy w 16 krajach, zatrudniamy ponad 723 konsultantów i stale się rozwijamy.

Miejsce pracy: 99300 Kutno

Dla naszego klienta, międzynarodowego lidera w produkcji maszyn rolniczych poszukujemy obecnie doświadczonej osoby na stanowisko:

Główne zadania:
• Mapowanie przepływu materiałów i procesów magazynowych;
• Bieżąca koordynacja przepływów materiałów oraz dbałość o utrzymanie ich prawidłowych zapasów;
• Planowanie, nadzorowanie i koordynowanie przepływu towarów, oraz nadzór nad systemem realizacji zamówień;
• Wyjaśnianie rozbieżności na stanach magazynowych, oraz weryfikacja dostępności komponentów produkcyjnych na magazynie;
• Wdrażanie i rozwijanie procesu ciągłego doskonalenia zgodnie z założeniami organizacji w zakresie wysyłek materiałów;
• Obsługa systemu informatycznego wspomagającego zarządzanie magazynami;
• Sporządzanie raportów, wprowadzanie danych do systemu IFS (m.in. raportowanie obłożenia magazynowego);
• Optymalizacja stanów magazynowych poprzez wdrażanie projektów redukujących straty;
• Zarządzanie gospodarką magazynową w oparciu o filozofię World Class Manufacturing, Lean Management.

Wymagania:
• Min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku zdobyte w firmie produkcyjnej z międzynarodowym kapitałem;
• Wykształcenie wyższe, techniczne preferowany kierunek: zarządzanie produkcją;
• Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację;
• Bardzo dobra znajomość programu MS Excel;
• Dobra organizacja pracy własnej, samodzielność, odpowiedzialność;
• Znajomość branży automotive będzie dodatkowym atutem;
• Mile widziana znajomość filozofii WCM; Lean Manufacturing, 5S, Kaizen.

Oferujemy:
• Samodzielne stanowisko i stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
• Pracę w firmie będącej liderem w swojej branży w międzynarodowym zespole specjalistów;
• Realne możliwości rozwoju zawodowego w ramach organizacji.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."