specjalista ds. logistyki VTS

Randstad Polska Sp. z o.o.

Nadarzyn, mazowieckie

 Dla naszego Klienta z branży logistycznej poszukujemy osób na stanowisko:

Nr ref.: 31847
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Nadarzyn

Zakres obowiązków:
  • analiza obrotu sprzedaży, planowanie poziomu zapasów, planowanie terminów i wielkości zamówień,
  • analiza potrzeb promocji produktów, prognozowanie zapasów i dostaw,
  • wydawanie pojazdów zgodnie potrzebami sprzedaży,
  • obsługa zamówienia klienta, komunikacja i identyfikacja potrzeb klienta/odbiorcy,
  • prowadzenie na bieżąco rejestru kontraktów (numeracja kontraktów, nr produkcyjne, nr podwozi, zakończenie kontraktu - wydanie pojazdu)
  • prowadzenie rejestru zamówionych samochodów dla klienta
  • odbiór pojazdu od firmy transportowej
  • sprawdzenie samochodu ze specyfikacją oraz sprawdzenia stanu technicznego
  • ewentualne zawiadomienie o szkodach sprzedawcę pojazdu w raz z wyceną serwisu
  • ewentualne zgłoszenie braków ze specyfikacji do sprzedawcy pojazdu
  • wydawanie zleceń serwisowych - doposażenie aut dla klienta
  • przygotowanie do wydania zgodnie z kontraktem (pilnowanie terminów)
  • zamawianie zabudowy, sprawdzenie oraz odbiór pojazdu od firmy zabudowującej
  • prowadzenie rejestru stanu samochodów na placu, znakowanie kluczyków, samochodów
  • wystawienie faktur
  • przygotowywanie aut do odbioru przez klienta
  • wykonywanie poleceń przełożonego

Oczekiwania:
  • znajomość pakietu Office
  • wykształcenie min. średnie
  • prawo jazdy kat. B
  • znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem
  • znajomość języka rosyjskiego będzie dodatkowym atutem
  • sumienność, dokładność, odpowiedzialność
  • chęć podjęcia pracy od zaraz

Oferta:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcje wynagrodzenie
  • pracę w systemie jednozmianowym od poniedziałku do piątku 8:30 - 16:30
  • komputer, telefon służbowy
  • możliwość rozwoju zawodowego

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)