Specjalista ds. Logistyki (systemy niskoprądowe)

Geo-Kat Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Od: Geo-Kat Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Warszawa

Polska firma świadcząca usługi w branży Systemów Niskoprądowych i Elektrycznych, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osób do pracy na stanowisko:

Numer referencyjny: LOG/WAW/03/2017

Opis stanowiska:

Do osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należała kompleksowa obsługa logistyczna inwestycji budowlanych w zakresie systemów niskoprądowych, instalacji elektrycznych oraz automatyki budynkowej, w tym:

  • Stała optymalizacja łańcucha dostaw,
  • Współpraca z dostawcami w zakresie realizacji zakupów,
  • Kontakt z innymi działami firmy w celu optymalizacji obiegu dokumentów zakupowych / kosztowych,
  • Kontakt z dostawcami i kontrahentami: negocjowanie cen, dostaw, zamówień,
  • Monitorowanie terminowości realizacji zakupów,
  • Tworzenie i nadzór nad dokumentacją magazynową (PZ, WZ, RW, PM),
  • Weryfikacja i opisywanie faktur zakupowych,
  • Gospodarowanie zasobami magazynowymi.

Wymagania:

  • Co najmniej 2-3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w logistyce,
  • Wykształcenie wyższe o profilu logistycznym – mile widziane
  • Bardzo dobra organizacja pracy, dokładność, zaangażowanie, umiejętność logicznego myślenia i proaktywne podejście do realizowanych zadań,
  • Wysokie umiejętności w zakresie MS Excel,
  • Mile widziana dobra znajomość elementów systemów niskoprądowych (m.in. SAP, DSO, BMS, Elektryka, itp.),
  • Umiejętność pracy zarówno samodzielnej, jak i zespołowej,
  • Skrupulatność, odpowiedzialność, dyspozycyjność.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w stabilnej, prężnie rozwijającej się polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Atrakcyjny pakiet socjalny,
  • Dobre warunki płacowe, adekwatne do umiejętności, zaangażowania i efektów pracy,
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Miłą i przyjazną atmosferę.