Specjalista ds. Logistyki - rekrutacja online

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla Naszego Klienta, międzynarodowej firmy farmaceutycznej, poszukujemy osoby an stanowisko:

Specjalista ds. LogistykiMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Planowanie produkcji - zapewnienie dostępności towaru pod bieżące sprzedaże
  • Koordynacja nad gospodarką magazynową
  • Planowanie produkcji we współpracy z Kierownikami Produktu i Dyrektorem Generalnym
  • Wystawianie dokumentów
  • Rozliczanie produktów zużytych na promocję i reklamację
  • Odpowiedzialność za terminową realizację zamówień
  • Koordynacja dostaw, organizacja transportu międzynarodowego
  • Przygotowanie raportów dotyczących planów produkcji

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku – mile widziane w branży farmaceutycznej
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację w tematyce logistyki / transportu / magazynu itp.
  • Bardzo dobra znajomość programu Excel
  • Doświadczenie w prowadzeniu dokumentacji magazynowej
  • Doświadczenie we współpraca z agencja celną
  • Bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność pracy pod presją czasu
  • Znajomość programu Symfonia Handel (produkt firmy Sage) - mile widziana

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie + premię
  • Pakiet benefitów
  • Pracę w międzynarodowej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.