TBAI Poland Sp. z o.o.
Jesteśmy przedsiębiorstwem z Grupy Toyota Boshoku, międzynarodowej firmy z branży Automotive. Zajmujemy się produkcją kompletnych siedzeń dla Toyoty oraz montażem siedzeń do hybrydowych modeli samochodów dla takich marek jak BMW oraz MINI Cooper. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby chcącej poszerzać swoją wiedzę i doświadczenie na stanowisku:

Specjalista ds. Logistyki / Planowania Produkcji

Miejsce pracy: Bolesławiec / Nowogrodziec / Lubań / Zgorzelec

Zakres obowiązków:

- planowanie produkcji na podstawie prognoz od klienta

- zarządzanie przepływem materiałów

- sporządzanie prognoz dotyczących zakupu surowców

- kontrola i organizacja transportu produktu gotowego do klienta

- nadzór nad terminowością dostaw

- stały kontakt z anglojęzycznym klientem

Od kandydatów oczekujemy:

- wykształcenie wyższe kierunkowe

- 2-letniego doświadczenia na podobnym stanowisku (mile widziane w branży Automotive)

- znajomości j. angielskiego umożliwiająca swobodna komunikację

- dobrej znajomości MS Office

- zaangażowania, dyspozycyjności, zainteresowania

Oferujemy:

- Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku poprzez udział - w ciekawych i złożonych projektach

- Umowę o pracę i wynagrodzenie adekwatne do realizowanych zadań;

- Niezbędne narzędzia pracy.

- Pracę w zgranym, doświadczonym oraz chętnie dzielącym się wiedzą zespole