Specjalista ds.Logistyki Pionowej

Antal Engineering & Operations

Warszawa, mazowieckie

Antal jest liderem rekrutacji specjalistów i menedżerów oraz doradztwa HR. Marka obecna jest w 35 krajach, w Polsce działa od 1996 roku. Biura w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu oraz Gdańsku prowadzą projekty w Polsce i za granicą, dla największych globalnych oraz lokalnych przedsiębiorstw z wszystkich sektorów gospodarki.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

  • kontakt z urzędami i jednostkami odpowiedzialnymi za wydawanie pozwoleń budowlanych,
  • organizacja i nadzór transportów pionowych materiałów budowlanych,
  • raportowanie przełożonemu,
  • współpraca z podległymi pracownikami,
  • współpraca z dostawcami.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe z zakresu budownictwa lub logistyki,
  • znajomość branży budowlanej w tym asortymentu budowlanego i materiałów (budowlanych, sanitarnych, elektrycznych),
  • 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku przy budowie przynajmniej 80m konstrukcji,
  • znajomość polskich norm z zakresu logistyki pionowej na dużej wysokości,
  • umiejętność zarządzania podległymi pracownikami,
  • umiejętność negocjacji.

Oferujemy:

  • pracę przy jedynej w swoim rodzaju inwestycji,
  • możliwość rozwoju,
  • zatrudnienie w stabilnej firmie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pracę w Warszawie- Centrum.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www.antal.pl