Specjalista ds. logistyki/ magazynier

Qumak S.A.

Warszawa, mazowieckie

Qumak S.A.
QUMAK S.A. to wiodący na rynku integrator IT. Jesteśmy firmą z polskim kapitałem, działającą na naszym rynku od 30 lat, co pozwoliło nam osiągnąć pozycję stabilnie zarządzanej firmy i zaufanego pracodawcy. Realizujemy innowacyjne projekty w kilkunastu liniach biznesowych, m.in.: Business Intelligence. Business Continuity i Data Security, Data Centre, Zintegrowane Systemy Obsługi Klientów, BMS i Technologie Budynkowe, Inteligentne Systemy Transportowe i inne.

Naszymi klientami są międzynarodowe korporacje z branży telekomunikacyjnej, finansowej, energetycznej oraz organizacje z sektora publicznego.

Jesteśmy stabilną i rozpoznawalną marką. Pracujemy na to codziennie. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o naszej organizacji i prowadzonych projektach, zapraszamy na naszą stronę internetową: www.qumak.pl

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

  • Przyjmowanie i wydawanie towarów z magazynu Qumak S.A
  • Składowanie zgodnie z ich wymogami technicznymi
  • Kontrolowanie dostaw pod względem ilościowym i jakościowym i raportowanie nieprawidłowości do przełożonych
  • Prowadzenie bieżących analiz stanów magazynowych i bieżące monitowanie dyrektora logistyki o wszelkich nieprawidłowościach wynikających z długich okresów zalegania materiałów, utratami gwarancji na składowany sprzęt, przeterminowaniem produktów itp.,
  • Prowadzenie dokumentacji obrotu materiałowego
  • Utrzymywanie relacji z przedstawicielami współpracujących firm przewozowych .
  • Montaż sprzętu i instalacja oprogramowania w zakresie podstawowym zgodnie ze zleceniem wewnętrznym.

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • Wykształcenie minimum średnie, preferowane techniczne
  • Znajomość technologii IT, umożliwiające administrowanie sprzętem
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w dziale logistyki lub magazynie
  • Prawo Jazdy Kat. B.
  • Umiejętność pracy zespołowej
  • Umiejętność organizacji pracy własnej
  • Odpowiedzialność

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji
  • Dodatkowe benefity: ubezpieczenie medyczne, karta sportowa