Specjalista ds. logistyki i zakupów

Meblomex Sp. z o.o.

Skawina k. Kraków, Chrzanów, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Przeprowadzanie analiz logistycznych
Kontrola i optymalizowanie transportów
Analiza ofert logistycznych
Kontrola i koordynacja zapisów umów logistycznych
Udział w projektach logistycznych
Współpraca z firmami logistycznymi, transportowymi, kurierskimi
Przygotowywanie zleceń transportowych, koordynacja dostaw
Koordynacja współpracy z ekipami montażowymi
Zapewnienie maksymalnie korzystnej rotacji materiały i opakowań, materiałów technicznych, zgodnie z zasadami ekonomicznego wykorzystania środków
Zbieranie ofert oraz ciągła analiza rynku surowców, opakowań, materiałów technicznych

Wymagania

minimum roczne doświadczenie w pracy związanej z logistyką i/lub zakupami
zdolności analityczne
kreatywność
dobra organizacja pracy, dokładność, zaangażowanie, pracowitość
samodzielność w realizacji zadań
dobra znajomość zagadnień logistycznych
planowanie i analiza stanu zapasów materiałowych
mile widziana znajomość rynku akcesoriów meblarskich

Prezentacja firmy

Firma Meblomex powstała w 1996 roku jako przedsiębiorstwo zbudowa... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Inżynieria, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców