SPECJALISTA DS. LOGISTYKI I SPEDYCJI

Droma

Gliwice, śląskie

Droma

Miejsce pracy: Gliwice

Wymagania:

  • Roczne doświadczenie w branży TSL,
  • Wykształcenie wyższe (mile widziane transport, spedycja, logistyka, ekonomia),
  • Znajomość minimum jednego języka obcego,
  • Dobra znajomość pakietu MS Office,
  • Znajomość rynku transportowego oraz zagadnień z nim związanych

Obowiązki:

  • Kontrola pracy kierowców międzynarodowych oraz krajowych poprzez system GPS,
  • Rozliczanie kierowców międzynarodowych,
  • Kontakt telefoniczny z kierowcami,
  • Nadzór nad firmową flotą pojazdów (serwisy),
  • Koordynacja likwidacji szkód komunikacyjnych z ubezpieczycielem,
  • Planowanie wysyłek do klientów z zagranicy,
  •  Tworzenie raportów z zakresu logistyki i spedycji.

Oferujemy:

  • Stabilne miejsce pracy w prężnie rozwijającej się międzynarodowej firmie,
  • Umowę o pracę na pełen etat,
  • Wszystkie niezbędne narzędzia pracy,
  • Możliwość rozwoju oraz podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole pracowników, zorientowanych na osiąganie celów.

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007 - 2013