SPECJALISTA DS. LOGISTYKI I PLANOWANIA PRODUKCJI

EPP Sp. z o.o.

Łęg, 55-220 Jelcz Laskowice, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

- Tworzenie planu produkcyjnego krótko i długoterminowego
- Sporządzanie zmianowych planów działania dla pracowników produkcji z
podległego obszaru produkcyjnego
- Wyznaczanie priorytetowych produkcji dla poszczególnych zmian
- Czynny udział w spotkaniach –raportowanie przebiegu realizacji zleceń
produkcyjnych
- Aktualizowanie zamówień od klientów
- Kontrolowanie wydajności produkcyjnej

Wymagania

- Wykształcenie wyższe (preferowany kierunek - Logistyka)
- Doświadczenie na podobnym stanowisku – min. 1 rok
- Dobra znajomość obsługi pakietu MS Office, w tym MS Excel
- Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Prezentacja firmy

Firma EPP została założona w Polsce w 2005 roku jako oddział włoskiej gr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji